MARTOM Skałowo 3, Kostrzyn Wlkp tel. (061) 8186-049 fax (061) 8172-239
Instrukcja wyceny okien on-line

Wycena okien on-line pozwala wycenić zarówno okna typowe jak i nietypowe. Wycena dotyczy okien PCV produkowanych na profilu ALUPLAST IDEAL 2000 z okuciami ROTO NT oraz z szybka niskoemisyjną o współczynniku K=1,1.

Dodatkowo do każdego okna możesz wycenić elementy dodatkowe takie jak montaż, obróbka, parapet itp. Podawana cena elementu dodatkowego dotyczy zawsze konkretnego okna.

Jak to działa?

Wycena okien typowych polega na wybraniu odpowiedniego typu okna z rozwijanej listy znajdującej się w górnej tabeli.
Następnie należy wpisać ilość okien tego typu i wcisnąć przycisk "Wyceń".

Wycena okien nietypowych wymaga wybrania jednego z czterech typów okien: okna stałego, jedno, dwu lub trzyskrzydłowego poprzez zaznaczenie okrągłego pola pod jednym z rysunków danego typu okna.

Następnie należy wpisać wymiary szerokość oraz wysokość w milimetrach, liczbę sztuk i na końcu nacisnąć przycisk "Wyceń" znajdujący się obok.


Elementy dodatkowe

Jeżeli wybrałeś okno typowe lub podane wymiary okna nietypowego mieszczą się w zakresie wyceny to zobaczysz tabelkę z rysunkiem wybranego okna, jego wymiarami oraz ceną.

Poniżej zobaczysz tabelkę z elementami dodatkowymi. Ich cena dotyczy zawsze konkretnego okna. Jeżeli chcesz dodać do wyceny któryś z elementów dodatkowych wystarczy jak zaznaczysz kwadracik znajdujący się obok niego.

Dodanie pozycji do wyceny

Po wybraniu elementów dodatkowych wystarczy nacisnąć przycisk "Dodaj pozycję do wyceny". Strona wróci do okna głównego wyceny, gdzie będziesz mógł wybrać kolejną pozycję.

Poniżej tabelek z oknami pokaże się tabela z aktualną wyceną. Powtarzając powyższe kroki stworzysz własną wycenę, która będziesz mógł wydrukować klikając na ikonę "drukuj".


Brak wyceny okna nietypowego

Jeżeli podane wymiary okna nietypowego są zbyt małe lub zbyt duże dla danego typu okna, wtedy wycena nie jest możliwa. Jeżeli koniecznie potrzebujesz okno o takich wymiarach musisz skontaktować się z naszym doradcą technicznym.

Usuwanie elementów z wyceny

Jeżeli z jakiś przyczyn będziesz chciał usunąć pozycję z wyceny wystarczy jak klikniesz na ikonę znajdującą się po prawej stronie w tabeli wyceny.

Realizacje Okna wyprodukowane w naszej fabryce

okna pcv martom okna pcv martom okna pcv martom okna pcv martom

Kontakt Zapraszamy do współpracy

MARTOM SP. Z O.O.
SKAŁOWO 3 62-025 KOSTRZYN WLKP.

tel: +48 61 818-60-49
tel: +48 789 120 788
fax: +48 61 817-22-39
fax: +48 61 624-11-19
E-mail: martom@martom.biz